Tel.: +420 737 544 284 , email: info@fajnkaderko.cz

Nákladní 896/45, Opava

SLUŽBY

 

Pánové

Soustředím se zejména na trendy pánské účesy, které budou vypadat dobře až do další návštěvy. Správný účes vybereme podle tvaru obličeje, hlavy i fotek tak, aby byl výsledek dokonalý.

Vousy upravuji pouze strojkem, břitvu nepoužívám. Pánové mají u mne v ceně služby mytí před střihem a následně opláchnutí po střihu a stylingu, aby mohli rovnou vyrazit ať už do práce, domů  nebo třeba na rande :-)

  

Dámy

Spolupráce kadeřníka a klienta a jejich společná důvěra je klíčem ke zdravým a krásným vlasům. Základní dámské služby zahrnují kromě precizního střihu podle požadavků klientky i konzultaci stavu vlasů, vlasové pokožky a vhodné domácí péče. Ať už klientka požaduje zářivé barvy nebo šetrného zesvětlení, vždy používám kvalitní vlasovou kosmetiku, vhodné ošetření a pracuji na základě stavu a vitality vlasů. Mějte prosím na paměti, že některé úkony jsou časově náročné a vyžadují více sezení, zejména pokud se jedná o nápravu poškozených vlasů. Doufám, že se nám společně podaří vaše vlasy udržovat zdravé a krásné v salónu i mimo něj.

 

Svatby / plesy

Velmi ráda češu jak svatební, tak i společenské účesy podle přání. Propletená hnízda, volné vlny, vysoké drdoly a jiné -  to vše doplněné všemožnými ozdobami od perliček až po živé květiny na míru každé společenské akci, která vás čeká.